Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum napravljen iskljucivo za zezanje,zivjeli spammeri :)
 
HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PITANJE ZA CURE

Go down 
4 posters
AutorPoruka
MrComix
MODERATOR!
MODERATOR!
MrComix


Broj komentara : 156
Join date : 2008-02-01
Age : 33
Mjesto : Gradacac / spaMM stranka!

PITANJE ZA CURE Empty
KomentarNaslov komentara: PITANJE ZA CURE   PITANJE ZA CURE EmptySat Feb 02, 2008 7:14 pm

Eh ovo je striktno pitanje za cure, mada mozete i vi odg sta biste na njihovom mjestu..citam temu tamo na derneku "Pozdravila sam se sa prijateljem, i moj me decko vidio, otisao mom ocu i reko da sam kurva i svasta nagovorio, mene je pretukao, i sad hoce da se pomirimo, sta da radim?"...pa koji debil moras biti da se pomiris u tom slucaju..sta biste vi cure uradile da vas momak udari.. Shocked
Na vrh Go down
Nina
VIP SPAMM!
VIP SPAMM!
Nina


Broj komentara : 89
Join date : 2008-02-02
Age : 34
Mjesto : Moja guza je bogami u Sa

PITANJE ZA CURE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PITANJE ZA CURE   PITANJE ZA CURE EmptySat Feb 02, 2008 7:50 pm

MrComix (citat):
Eh ovo je striktno pitanje za cure, mada mozete i vi odg sta biste na njihovom mjestu..citam temu tamo na derneku "Pozdravila sam se sa prijateljem, i moj me decko vidio, otisao mom ocu i reko da sam kurva i svasta nagovorio, mene je pretukao, i sad hoce da se pomirimo, sta da radim?"...pa koji debil moras biti da se pomiris u tom slucaju..sta biste vi cure uradile da vas momak udari.. Shocked



hahhah oj komedije i na onom derneku svashta mame mi lol! lol!
Na vrh Go down
Nela
MODERATOR!
MODERATOR!
Nela


Broj komentara : 88
Join date : 2008-02-02
Age : 35
Mjesto : Gradacac

PITANJE ZA CURE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PITANJE ZA CURE   PITANJE ZA CURE EmptySat Feb 02, 2008 8:20 pm

ma daj nije mi jasno kako se neko moze dovesti u tu situaciju da je s momkom koji joj nevjeruje ni 1% , a jos je uz to u tuce....a poslije se jos pita da li da se pomiri s njim...ona nije normalna...


ne razumijem stvarno kako neko moze sebi dopustiti neke stvari...ja to nikad ne bih mogla...
Na vrh Go down
amy_lee_ze
VIP SPAMM!
VIP SPAMM!
amy_lee_ze


Broj komentara : 158
Join date : 2008-02-02
Age : 34
Mjesto : ZENICA

PITANJE ZA CURE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PITANJE ZA CURE   PITANJE ZA CURE EmptySun Feb 03, 2008 2:11 am

ne bi izaslo to na dobro....njemu bi nesto bilo


a nikako ne kontam te glupace...fujjjj
Na vrh Go down
Sponsored content





PITANJE ZA CURE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PITANJE ZA CURE   PITANJE ZA CURE Empty

Na vrh Go down
 
PITANJE ZA CURE
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: MLADOST - LUDOST :: GIRL ZONE-
Idi na: